Ubytování s vinným sklípkem

Zveme Vás na řízené degustace našich vín.

Hlavní dům
Pokoj 2
Pokoj 1
Vinárna stoly

Plánujete okružní, poznávací pobyt napříč Jižní Moravou a rádi byste degustovali víno přímo u vinaře? Zastavte se v našem Kateřinském sklípku, který je situován na samotě přímo u vinohradu ve Znojmě, v městské části Oblekovice. Kromě moderního ubytování Vám nabízíme také řízené degustace vín z naší vlastní produkce. Ochutnejte sladké tóny oblíbené Pálavy nebo dáte raději přednost Rulandskému modrému?

V prostorách Kateřinského sklípku Vás rádi ubytujeme a pohostíme během celého roku. Ubytovací část má kapacitu 7 lůžek a sestává ze dvou samostatných pokojů. Pokoje si můžete pronajmout samostatně nebo jako jeden celek pro jednu skupinu.

Oba pokoje se nacházejí v podkroví a jsou plně klimatizované. Každý pokoj je vybaven pohodlnými lůžky, novým nábytkem, rychlovarnou konvicí, minibarem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Všichni naši ubytovaní hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout, ve kterém si vlastní stravu připravíte za pomoci indukční varné desky, kombinované lednice, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice a topinkovače. Samozřejmostí je myčka nádobí, kuchyňské pomůcky a nechybí ani sklenice na víno!

Volné chvíle můžete trávit ve společenské místnosti a odpočívat při zvuku praskajícího dřeva v krbu. Rádi Vás zde pohostíme víny z naší vinné révy. Hrozny zpracováváme tradiční metodou bez aplikace chemických prostředků. Proto Vás z našich čistě přírodních vín hlava bolet nebude. K lahodnému nápoji bohů Vám připravíme bohaté studené mísy (možnost vegetariánské verze), uvaříme půlnoční guláš a můžeme si i zatančit. Plánujete firemní večírek nebo oslavu životního jubilea? Oslovte nás a my Vám s radostí připravíme cenovou nabídku.

V areálu objektu se nachází i venkovní posezení a zahradní houpačka. Společnost Vám bude dělat náš přítulný černý kocour. Ranní kávu či oběd na čerstvém vzduchu si můžete dopřát přímo uprostřed vinice. Milovníci vína určitě znají latinské přísloví „In vino veritas“ – „Ve víně je pravda“ – u nás tuto pravdu lahvujeme. V Kateřinském sklípku si můžete zakoupit naše bílá vína: Ryzlink Rýnský, Veltlínské Zelené, Chardonay, Muškát Moravský, Pálavu a Sauvignon, červená vína: Agni, Zweigeltrebe, Rulandské Modré a Frankovku. Doporučujeme Vám vyzkoušet i naše cuvée, kterých jsme dosáhli kombinacemi různých odrůd.

Posezení ve vinohradu
Náš stálý host
Ovce ve vinohradu

Kontaktujte přímo majitele a zjistěte dostupnost ubytování